NATJEČAJI I REZULTATI NATJEČAJA ZA NOVA RADNA MJESTA
REZULTATI NATJEČAJA ZA NASTAVNIKA POVIJESTI (m/ž)
Autor: Ivan Petrić, 29. 4. 2015.

određeno vrijeme

Ravnateljica donosi odluku o zasnivanju radnog odnosa s Tanjom Maretić, mag. edu. pov. na određeno vrijeme za radno mjesto nastavnika povijesti za 20 sati nastave tjedno i ukupnu pripadajuću količinu radnog vremena do prestanka mandata osobe imenovanom ravnateljicom škole, Dinke Džeko, prof.

Školski odbor je na sjednici održanoj 28. 4. 2015. dao ravnateljici prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme za radno mjesto nastavnika povijesti za 20 sati nastave tjedno i ukupnu pripadajuću količinu radnog vremena, s Tanjom Maretić, mag. edu. pov.

Zahvaljujemo natjecateljima uz napomenu da mogu podići dokumente u tajništvu Škole u roku od 8 dana.

U Zagrebu, 28. 4. 2015.

KLASA: 112-01/15-04/01